Джерело живлення RC10W700A9
Джерело живлення RC10W700A9
Распродано
Производитель: KGP
Модель: SV21297
Артикул: SV21297
Вих. напруга (діапазон), V:5 ... 12
Вихідна напруга (max), В:13
Вихідна напруга (min), В:8
Гарантия на товар 12 месяцев
Джерело живлення RC10W700A9
Описание
Вих.напруга 8...13В, вих.струм 700мА. Потужність - 10W.
Розмір D42.5*22.5мм.