Джерело живлення JDV-12240DR
Джерело живлення JDV-12240DR
Закінчився
Виробник: Jinbo
Модель: SV21100
Артикул: SV21100
Вихід. напруга, V:12VDC
Вихідний струм, А:20
ДатаИзмененияКартинок:2024-06-17T14
КоефОдВим:1
Гарантія на товар 12 місяців
Джерело живлення JDV-12240DR
Опис
Джерело живлення JDV-12240DR зі стабілізацією напруги (CV) високої якості від виробника JINBO. Блок живлення 12В, 20А застосовується для забезпечення живлення світлодіодного обладнання шляхом перетворення змінної напруги на постійну. Потужність - 240W. Матеріал корпусу - метал, на DIN рейку.
Переваги даного блоку живлення:
  • Компактний розмір, простота встановлення
  • Висока ефективність роботи
  • Широкий діапазон вхідної напруги (100-250V)
  • IP33
  • Захист від перевантаження/короткого замикання
  • Пластиковий корпус
  • Низьке енергоспоживання у режимі очікування
Температура експлуатації: -30...+70°C.
Вага: 600г.
Розмір: 124*54*110 мм.
Кількість блоків в 1 коробці:
Стандарт безпеки EN55032 CLASS B.
Характеристики
Основні характеристики
13
Вихід. напруга, V
12VDC