PSL12VDC-16.67A-200W - Блок живлення 180-240VАС>12VDC-16.67A, 200Вт, 240*71*48, вага 0.20 кг
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: Led Technologies (КНР)
Модель: PSL12VDC-16.67A-200W
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:негерметичні
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:220x80x172
Корпус:метал
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
PSL12VDC-16.67A-200W - це не герметичний блок живлення постійного напруги серії LONG в перфорованому металевому корпусі, 12V 16.67A, 200W. Блок живлення має стабілізовану вихідну напругу 12V постійного струму і призначений для живлення світлодіодних LED джерел світла.