PSL12VDC-5A-60W - Блок живлення 180-240VАС>12VDC-5A, 60Вт, 165*40*32, вага 0.1 кг, корпус LONG
Питання0
Попереднє замовлення
Виробник: Led Technologies (КНР)
Модель: PSL12VDC-5A-60W
Гарантія:12 міс
Група/стандарт:негерметичні
Зовнішн. габарити ШxВxГ, мм:160х122х36
Корпус:метал
Гарантія на товар 12 місяців
Опис
PSL12VDC-5A-60W - це не герметичний блок живлення постійного напруги серії LONG в перфорованому металевому корпусі, 12V 5A, 60W. Блок живлення має стабілізовану вихідну напругу 12V постійного струму і призначений для живлення світлодіодних LED джерел світла.