Джерело живлення CC15W350CGA36
Джерело живлення CC15W350CGA36
Распродано
Производитель: KGP
Модель: SV21282
Артикул: SV21282
Вих. напруга (діапазон), V:15 ... 40
Вихідна напруга (max), В:42
Вихідна напруга (min), В:15
Вихідний струм, А:0.1
Гарантия на товар 12 месяцев
Джерело живлення CC15W350CGA36
Описание
Вих.напруга 15...42В, вих.струм 350мА. Потужність - 19W.
Розмір 115*38*25мм.