Джерело живлення CC32W500-800CG (DALI) (no side covers)
Вопросы0
Распродано
Производитель: KGP
Модель: SV20830
Артикул: SV20830
00:
1 адреса:Супутні товари
1CH 500-800ma:Адреси DALI
2024-04-10T12:22
Гарантия на товар 12 месяцев
Описание
Вихідний струм регулюється за допомогою DIP-перемикача - 500, 600, 700, 800 мА.
Макс. потужність - 32W. Тип корпусу - пластик.
Ступінь захисту - IP20. Клас ізоляції - II.
Розмір: 137,60*39,55*25,50 мм.