Джерело живлення CC42W700-1050CG2-1 (no side covers)
Вопросы0
Распродано
Производитель: KGP
Модель: SV20845
Артикул: SV20845
Вих. напруга (діапазон), V:25 ... 40
Вихідна напруга (max), В:40
Вихідна напруга (min), В:25
Вихідний струм, А:0.2
Гарантия на товар 12 месяцев
Описание
Вих.напруга 25...40В, вих.струм 0,20А. Потужність - 42W.
Переваги даного блоку живлення:
  • Компактні габарити, простота встановлення
  • Стабілізація вихідного струму
  • Універсальний вхід змінної напруги
  • Пластиковий корпус
  • Клас захисту IP 20
  • Високі показники ефективності
  • Природне охолодження
Температура експлуатації: -20...+45°C.
Вага:
Розмір: 97.5*44*23 мм.